V současné době hledáme odborníka, který posílí náš útvar Investiční projekty, a to na pracovní pozici Vedoucí projektu - stroje a zařízení.

Nabízíme:

* stabilní pracovní poměr ve společnosti se zahraničním vlastníkem
* místo působnosti Ostrava
* individuální zaškolovací a rozvojový program
* odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
* dynamickou a zodpovědnou práci v rámci menšího kolektivu spolupracovníků
* pružnou pracovní dobu
* náborový příspěvek 30.000 Kč

Požadujeme:

* VŠ (zaměření strojní, energetika, mechanika, apod.; možno i absolvent), nebo SŠ s prokazatelnou praxí při přípravě a realizaci investičních celků
* praxe v oboru výhodou (stavební dozor, koordinace staveb a dodávek, projekční činnost + inženýring, výběr dodavatelů...)
* znalost AJ na komunikativní úrovni (technická angličtina)
* řidičský průkaz skupiny B
* znalost software: MS Excel, MS Word, MS Project, AutoCAD
* analytické myšlení
* komunikační a interpersonální dovednosti
* ochota učit se novým věcem
* týmová spolupráce, samostatnost, aktivní přístup
* rámcová znalost stavebního zákona

Hlavní náplň práce:

* vedení investičních projektů (jako součást týmu, nebo jako samostatný vedoucí projektu)
* jednání s dodavateli (spolupráce při výběru dodavatele, technické posuzování a vyhodnocování nabídek, zpracování technických podkladů poptávek)
* legislativní projednávání staveb
* kontrola položkových rozpočtů, sledování čerpání investičních nákladů, ekonomické hodnocení staveb
* kontrola kvality prováděných prací a bezpečnosti na staveništi v průběhu realizace staveb

Termín nástupu dohodou.

Zaujala Vás tato nabídka?
Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře.

Jak to všechno probíhá

Vše probíhá v poklidu a příjemné atmosféře. Úspěšní kandidáti se po vyřízení všech potřebných formalit seznámí s týmem a projdou si zaškolením, které jsou pro jejich pozici nezbytné.

Pošlete svůj životopis
Vyčkáte až Vás kontaktujeme
Přijdete na pracovní pohovor
Absolvujete prohlídku u lékaře
Podepíšete smlouvu
Začnete pracovat v BorsodChem

S kým se v průběhu pracovního pohovoru potkáte?

Mgr. Miroslava Jeřábková
Personální manažerka
  • +420 596 642 400

  • +420 602 183 358

  • miroslava.jerabkova(@)bc-mchz.cz

Mgr. Alexandra Pánková
Personalista
  • +420 596 642 405

  • +420 602 565 415

  • alexandra.pankova(@)bc-mchz.cz